Oskar Turnike olarak, şirket genel merkezleri, plazalar, fabrikalar, okullar, spor salonları ve konut projelerinde, bankalar, holdingler gibi lüks ve prestijin ön plana çıktığı yoğun ziyaretçi ve personel girişinin gerçekleştiği binalarda, kontrollü geçişi sağlamak amacıyla genellikle stadyumlar, cezaevi ve tevkif evlerinde, VIP Turnikeler ile VIP ve engelli geçiş gerektiren yerlerde özel olarak tasarlanmış ürünlerimizle ve de aynı zamanda yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan her yerde güvenli geçişi sağlıyoruz.

1-Yenilikçi ve özgün çevre çözümleri geliştirmek

Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve teknolojiler kullanarak müşterilerimize kaliteli, ekonomik, hızlı ve kolay entegre çözümler sunmak temel prensibi ile hareket ediyoruz.

2-Müşteri memnuniyeti odaklı olmak, Kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı olarak, üretimlerimizi yapmaktayız.


3-Süreçlerimizi sürekli iyileştirmek

Tüm süreçlerimizin performansını hedeflerimizle karşılaştırarak izliyor, ihtiyaçlar ve uluslararası standartlar doğrultusunda sürekli geliştiriyoruz.

4-Maksimum verimlilik ilkesiyle çalışmak

Kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak maksimum verimlilik ilkesiyle çalışıyoruz.

5-Ekip çalışması ruhu

Ekip çalışması ruhuyla çalışarak ve niteliklerini sürekli geliştirerek çalışanlarımızın motivasyonlarını sürekli üst düzeyde tutarak ekip çalışması ruhuna dayalı katılım ve paylaşım ortamı sağlar, teknik ve bireysel niteliklerin sürekli iyileştirilmesi için fırsatlar yaratırız.

6-Önce iş güvenliği

Tedarik ettiğimiz güvenli ve sağlıklı çalışma ortamında sıfır iş kazasını hedefliyoruz.

7-Risk ve fırsat yaklaşımı ile çalışmak

Kurumsal ve süreç bazında risk ve fırsatları tespit etmeyi ve gerekli aksiyonları almayı hedefleriz.

8-İlişkili olduğumuz tarafları anlamak

İlişkili olduğumuz taraflarımızın ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirir ve izleriz ve buna göre üretim planımızı gerçekleştiririz.